REFERENCE A HODNOCENÍ

Potvrzení a souhlas

Můžu jen potvrdit a souhlasit s komentáři.vše,co bych zde o panu Procházkovi chtěl říci už tu je.
Tak snad jen ještě to,že eMek je takový rytíř Světla.

Uzasna terapia


14.12.2016 Barbora Salapatas
Uzasna terapia, uzasny liecitel...
Uz dlhe roky som pocitovala velky smutok a strach. A nevedela som si vysvetlit od kadial tieto pocity pramenia. Zo zaciatku som na ne nemala ziaden dovod, jedine co ma napadalo bolo, ze jednoducho "nie su moje". Vyskusala som som vela roznych podobnych terapii s minimalnym vysledkom. Nastala docasna ulava, ale ako sa zivot vyvijal a nastali rozne negativne situacie, tieto pocity znova vyplavali na povrch a zosilnievali, az sa stavali paralyzujucimi.
Na odporucanie mojej maminky som sa rozhodla, ze vyskusam chanelling. A mozem kazdemu odporucat. Potrebovala som par sedeni, ale hned po prvom nastala ulava. Jednoduchym sposobom sa nam podarilo preprogramovat negativne programi, ale co bolo pre mna prekvapujuce, ake je jednoduche naviazat sa na ine osoby a porozumiet, preco konali a spravali sa prave takym sposobom, aky si vybrali. A prave ich porozumenim nastal u mna klud a namiesto smutku a strachu nastupila laska. Zmenil sa moj pristup a tym sa zacalo hned vsetko menit k lepsiemu.
Pan Prochazka, ste uzasny terapeut a neda sa slovami opisat, ako som Vam vdacna za Vas laskavy pristup a porozumenie. V oblasti Runy Vam prajem vela uspechov a spokojnych klientov. Obrovska vdaka Barbora

poděkování

Pěkný den, Mirku
moc děkuji za včerejší povídání a terapii.
Tak klidně a pěkně, jako na dnešek, jsem se již dlouho nevyspala. Také mi přijde, že mě odlehčilo, jako když nesete těžké břemeno a najednou z vás spadne.
Když jsem přijela z Prahy, ještě jsem letěla do práce, ale měla jsem pocit, že mě to vůbec nemyslí. Pořád jsem byla jakoby sama v sobě a přitom se cítila moc pěkně a všechno bylo růžové a jasné a s takovým pocitem jse se dnes i probudila.
Je to skutečně ozdravná terapie a ať se podívám kam chci, kolem sebe, vidím spoustu lidí, trpících nějakou chorobou, která se přímo váže na neurovnané vztahy přímo mezi jimi a rodiči.
Mirku, máme před sebou hodně velice prospěšné práce.
Přeji pěkný den a děkuji. Lenka

Progres

Několik posledních let jsem nebyl spokojený se svou životní situací ve více směrech vztahy, peníze, rodina, přátelé. Dostal jsem se k osobnímu rozvoji, četl jsem několik různých knih na toto téma a zkoušel na sobě aplikovat různé rady, které jsem se z nich dozvěděl, ale výsledky byly vždy jen dočasné a "povrchové". K Mirkovi jsem se dostal na doporučení mojí mamky, která našla jeho stránky a video. Mirkova práce s metodou RUNA mě pomohla velmi rychle a účinně. Nyní po sezení s Mirkem cítím nové nastavení mysli a vidím už i první reálné výsledky a těším se na budoucnost ;) a svou zkušenost vřele doporučuji i svým nejbližším známým. Děkuji Mirkovi za jeho práci a touhu pomáhat lidem.

Díky!

Intuitivní, lidský a zároveň systematický přístup, jak se zbavit svých trápení, problémů. Mirka vřele doporučuji. Po sezení jsem cítil velkou úlevu, chuť do života a tenhle pocit mi stále zůstává. Díky :-)

Slova nestačí

Miroslave,děkuji za pokoj a mír v duši.....že Jste mi pomohl nalézt to co jsem hledala.....slova jsou velice chabá....

Potvrzení

Byla jsem na RUNA terapii u Mirka Procházky a potvrzuji, že je to úžasné - úhlavní věci, které jsem řešila opakovaně na RUŠ, jsem nebyla schopna dočistit.s Runou se mi to podařilo, dokonce i moje dcera si toho poprvé všimla, ovlivnilo a žijeme v tom dodnes. a náš vztah se na konto toho významně změnil. Navíc to, čeho jsem dosáhla s Runou a Mirkem, je opravdu trvalé, skutečně nemám potřebu dělat věci z minula, prostě jen tak přirozeně bez úsilí to nedělám.A to je věc, kterou jsem tak kompletně dosáhla poprvé.
Děkuji
Eva Minaříková

Poděkování

Absolvovala jsem několik terapií a moje hodnocení je velmi pozitivní. Mirkova metoda jde, na rozdíl od jiných podobných, více do hloubky a v čištění vztahů pak i rodovou linií. V mém případě jsme takto zpracovali můj vztah s rodiči, který, ač jsem již pokládala za vyřešený, přesto bránil mému bezvýhradnému sebepřijetí. Mirku, jsem Ti vděčná a máš moji podporu.

Upřimné díky!

Úžasná metoda, úžasný terapeut, udělal jsem úžasnou změnu. Pochopitelně k lepšímu! Upřímné díky! Kdo nevěří, ať se taky odhodlá - a uvidí.
Milan

Palec nahoru

Vděčnost a palec nahoru od Vlajícího Střapce putuje k Mirkovi za úžasnou ukázku a pomoc s odbržděním se. Vděkuji... :) MVS

Přidat nový příspěvek

runa

Čimická 94
Praha 8
181 00
777 648 577 metodaruna@email.cz