O Metodě RUNA

Jste tady jen proto, abyste byli, z žádného jiného důvodu. Nemáte žádné poslání než to, abyste si užívali života, abyste byli šťastní. Jediná věc, kterou potřebujete, je pouze být svým skutečným já.   Don Miguel Ruiz - autor knihy Čtyři dohody.                                                                ________________________________________________________________________

Tato metoda je vhodná k celkovému osobnímu rozvoji, nesnaží se řešit zdravotní a materiální problémy, ale řeší problémy s tím spojené. To je, neučiní vás bohaté a zdravé, ale pomůže vám najít a odstranit okolnosti, které vám brání o svém zdraví a materiálním zabezpečení sám rozhodovat.
Prioritně řeší vztahy v rámci rodiny – rodiče, prarodiče, sourozenci, partneři a všechny další vztahy, které vám v životě činí problémy. 

Cílem Metody RUNA je znát svoji hodnotu 

a být všestraně vyrovnanou osobností.

Postup Metody RUNA je sice známý, uplatňuje se třeba v Rodinných konstelacích, ale její jedinečnost a veliká úspěšnost vychází z toho, že se klient sám napojuje na osoby se kterými řeší vztah. Formou Napojení vede s těmito osobami dialog a je jedno zda žijí a nebo již opustili tento svět. Prožívá jejich emoce a zná jejich myšlenky. Toto mu umožňuje získat nový pohled na tyto osoby a vyřešit si tak vztahy, které by bez tohoto pohledu vyřešit nedokázal. 

Každý člověk by měl mít vyřešené vztahy především se svými rodiči. Pokud je nevnímáme jako vzájemně se milující pár, který miluje i své děti (tedy i jeho) a současně děti milují své rodiče, nemá správně nastavený model fungující rodiny a vzor vztahových hodnot: Nemůže je tak předávat ani dál do svých dalších vztahů (s partnery, svými dětmi a ostatními osobami ze svého okolí).
Proto je nutné, aby jedinec, který na sobě chce „pracovat“, začal čištěním vztahů s rodiči. Přičemž není vůbec rozhodující, jestli ještě žijí nebo již zemřeli, nebo je daný jedinec vůbec nepoznal.  I v realitě neznámí rodiče v podvědomí existují a hrají ve vývoji a chování jedince důležitou roli. 

Po vyčištění rodinných linií, doporučuji stejnou metodou vyčistit  i Vnitřní dítě a vytvořit si vlasní dospělou osobnost.

Metoda RUNA, řeší vše, co nám brání žít tak jak chceme, tak jak si představujeme,

Více v odkazu VNITŘNÍ DÍTĚ.

Velmi rád Vám pomohu,  žít svobodný, šťastný a naplněný život. eM