MÁTE ZÁJEM STÁT SE PORADCEM?

HLEDÁM LIDI KTEŘÍ CHTĚJÍ POMÁHAT LIDEM

Pokud chceme, aby lidé v našem životě byli šťastni, učme se empatii. A pokud chceme být sami šťastni, učme se empatii.“ — Dalajláma 14. dalajláma, tibetský duchovní vůdce.

Mnoho lidí trpí emočními a psychickými problémy a nevědí, že trpět nemusí. Každý špatný pocit který nám znepříjemňuje život lze změnit tak, abychom našli řešení a mohli se ze života radovat.

Vždy když pomáhám druhým, pomáhám i sám sobě. Všichni potřebujeme pomoc, ale ne všichni si toho jsme vědomi. Pomáhat lidem není práce, je to životní smysl.

Proč nabízet pomoc, když si musí pomoc každý sám? Je to proto, že nenabízíme lidem, že něco uděláme za ně. Ale že nabízíme lidem řešení, jak mohou pomoc sami sobě. Najít řešení jak pomoc sám sobě je vždy těžší než pomáhat druhým.

Postupy jak pomáhat lidem, se může naučit každý, ale ne každý tyto postupy dokáže použít tak, aby byly lidem prospěšné. K tomu je třeba mít vyvinutou empatii. Bez schopnosti vcítění to nejde.

Empatie je schopnost, kterou máme všichni, ale ne všichni ji dokáží využít tak, aby mohli druhým pomáhat.

Nabízím konzultaci za kterou nic nepožaduji. Každý si může ověřit svoji schopnost pomáhat lidem. Setkání je možné na Messengeru přes videohovor. Pomáhám 25 let. Mirek Procházka.

Pokud máte zájem stát se terapeutem metody Runa,  kontaktujte mě na metodaruna@email.cz
 

runa

Čimická 94
Praha 8
181 00
777 648 577 metodaruna@email.cz