CHARLIE CHAPLIN

Charlie Chaplin nemě snadné dětství a ani v osobním životě štěstí neměl. V 53 letech si vzal o 35 let mladší Oonu O’Neil a měl s ní osm dětí a teprve v sedmdesáti letech napsal. 
KDYŽ JSEM SKUTEČNĚ ZAČAL MILOVAT SÁM SEBE                                             Vis níže uvedený článek.
MILUJ SÁM SEBE.
O tom jak milovat sám sebe je napsáno mnoho knih, které jsem si přečetl, ale nic mi nepomohly. Snadno se to řekne, miluj sám sebe, ale těžko se to činí, když znám všechny své nedostatky  a temné myšlenky, kterých se neumím zbavit. Další poučka je 
  MILUJ SE TAKOVÉHO JAKÝ JSI.                                                                                   Nevím jak vy, ale já to nedokázal. Tento článek zveřejňuji na  svých stránkách, protože jsem našel způsob
JAK MILOVAT SÁM SEBE.                                                                                 Můžeme čekat jako Charlie až dojdeme stejného poznání a nebo se můžeme naučit milovat sami sebe. Více se dozvíte v odkazu CHANELLING.

KDYŽ JSEM SKUTEČNĚ ZAČAL MILOVAT SÁM SEBE                   Charlie Chaplin, 16. dubna 1959

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, dokázal jsem poznat, že psychická bolest a utrpení je pro mne jen varováním, abych nežil proti své vlastní pravdě. 
Dnes vím, že se tomu říká  Být pravdivý.
 
Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, pochopil jsem jak moc druhého zahanbuje, když mu vnucuji svá přání, ačkoli vím, že na to není vhodná doba, ani na to není člověk připravený, i kdybych tím dotyčným byl já sám. 
Dnes vím, že se tomu říká Sebeúcta.
 
Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, přestal jsem toužit po jiném životě a dokázal vidět, že všechno kolem mne je výzvou k růstu. 
Dnes vím, že se tomu říká Zralost.
 
Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, pochopil jsem, že vždycky a při každé příležitosti jsem ve správný čas na správném místě a že všechno, co se děje je správné. Od té doby jsem mohl být klidný. 
Dnes vím, že se tomu říká Vyrovnanost.
 
Když jsem začal milovat sám sebe, přestal jsem se okrádat o volný čas a dělat velkolepé plány do budoucna. Dnes dělám jen to, co mě baví a působí mi radost, co miluji a co potěší mé srdce, dělám to po svém a svým vlastním tempem. 
Dnes vím,  že se tomu říká Poctivost.
 
Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, zbavil jsem se všeho, co pro mne nebylo zdravé. Jídla, lidí, věcí, situací, a především toho, co mne neustále stahovalo dolů, pryč ode mne samotného. Zpočátku jsem to nazýval zdravým egoismem. 
Dnes však vím, že to je Sebeláska.
 
Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, přestal jsem chtít mít vždycky pravdu. Tak jsem se méně často mýlil. 
Dnes vím, že se tomu říká Být prostý.
 
Když jsem skutečně začal milovat sám sebe, nechtěl jsem už žít dál minulostí a starat se o svou budoucnost. Teď žiji už jen v tom okamžiku, kde se koná VŠECHNO.
Tak dnes prožívám každý den a říkám tomu Důkladnost.
 
Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, uvědomil jsem si, že ze mě mé myšlení může dělat ubohého a chorého člověka. Když jsem však povolal na pomoc sílu svého srdce, dostal jsem rozum významného partnera. 
Tomu spojení říkám dnes Moudrost srdce.
 
Nemusím se už obávat sporů, konfliktů a problémů se sebou samým a s ostatními, protože
dokonce i hvězdy se spolu někdy srazí a vzniknou tak nové světy.
Dnes vím, že to je Život. Charlie
 
 

runa

Čimická 94
Praha 8
181 00
777 648 577 metodaruna@email.cz